Hotel
Galeria
Zasady
Cennik
Kontakt

Każdy gość przyjeżdża z własną karmą i dokumentem potwierdzającym niezbędne szczepienia (książeczką zdrowia lub zaświadczeniem). 
Może też przywieźć ulubione posłanie (nie jest to wymagane). 
Miski i smycze nie są potrzebne.

Ważne jest, żeby pies był odrobaczony. Nie daje to odporności na pasożyty, ale jeśli wszyscy goście będą odrobaczeni, nikt nic od nikogo nie "złapie". Polecamy również środki zabezpieczające na kleszcze i świerzb uszny. Nie jest to obowiązkowe, ale w grupie psów najlepiej dmuchać na zimne. Z kolei świerzb uszny, choć wydaje się przypadłością psów zaniedbanych i bezdomnych, może trafić się każdemu i długo nie wykazywać objawów, które zaniepokoją właściciela. 

Przywożąc psa trzeba podpisać z hotelem umowę. Można ją pobrać TUTAJ i wypełnić wstępnie w domu albo zrobić to na miejscu (trwa to kilka minut). Zastrzegamy sobie prawo do własnej oceny wielkości psa.
Za pobyt można płacić gotówką przy odbiorze lub przelewem. 
Czasami przy rezerwacjach prosimy o zaliczkę, ale to kwestia indywidualnego umówienia. W okresach wakacji/ferii/świąt, gdy mamy wielu chętnych, prosimy o rezerwowanie pobytu wcześniej. Wszelkich informacji udzielimy po kontakcie telefonicznym. Można nas też odwiedzić i zobaczyć, w jakich warukach mieszkają goście.


© 2018 Domowy Hotel