Hotel
Galeria
Zasady
Cennik
Kontakt

Każdy gość przyjeżdża z własną karmą i dokumentem potwierdzającym niezbędne szczepienia. Może też przywieźć ulubione posłanie (nie jest to wymagane). Miski i smycze nie są potrzebne. Wierzymy, że Państwa psy są regularnie odrobaczane. Nie sprawdzamy tego, bo i tak nie daje to odporności na pasożyty, ale jeśli wszyscy goście będą odrobaczeni, wszyscy mają szansę być zdrowsi. Polecamy również środki zabezpieczające na kleszcze (psy biegają u nas po ogrodzie) oraz na choroby, które psy mogą "złapać" w grupie, jak dzieci w przedszkolu :) Czyli świeżb uszny i kaszel kenelowy.

Przywożąc psa trzeba podpisać z hotelem umowę. Można ją pobrać TUTAJ i wypełnić wstępnie w domu albo zrobić to na miejscu (trwa to kilka minut). Zastrzegamy sobie prawo do własnej oceny wielkości psa.
W okresach wakacji/ferii/świąt prosimy o rezerwowanie pobytu wcześniej. Nie mamy ustalonej liczby miejsc. To, czy przyjmiemy Państwa psa, zależy głównie od tego, jakie są już w hotelu lub są zapisane na dany termin. Dotyczy to szczególnie dużych samców.
Wszelkich informacji udzielimy po kontakcie telefonicznym. Można nas też odwiedzić i zobaczyć, w jakich warukach mieszkają goście lub umówić się na "zapoznanie" albo pobyt próbny. 


© 2021 Domowy Hotel